Botoks, Botoxla Gençleşmenin Binbir Mucizesi

Estetik ve Cilt Bakımı Estetik Anasayfa Estetik Estetik Öncesi Sonrası Estetik ve Ciltbakımı Videoları Estetik Fiyat ve Ücretleri Estetik İletişim Bilgileri

CİLT BAKIMI

       Bölgesel Tüylenme
       Cilt Kuruluğu ve Tedavisi
       Cilt Bakımı
       Cilt Kanseri
       Kırışıklık
       Botoks
       Cilt Hastalıkları
       Cilt Lekeleri
       Solaryum
       Selülit Sorunu
       Yaşa Göre Cilt Bakımı
       Lazer Epilasyon
       Sağlıklı Bronzlaşma
       Cilt Temizliği
       Cilt Sorunları - Terleme
       Sivilce Tedavisi
       Siğil ve Nasır Tedavisi
       Dövme ve Piercing
       Liposuction (Yağ Alma)
       Makyaj ve Sırları
       LPG ile selüloit tedavisi
       Bitkilerle Cilt Bakımı
dis hekimi

SAÇ BAKIMI

       Saç Dökülmesi
       Saç Ektirme
       Saç Boyama
       Kaynak Saçlar
       Yüz Şekline Uygun Saç Biçimi
       Bitkilerle Saç Bakımı
       Kalıcı Saç Düzleştirme
       Perma ile İlgili Her Şey
       Saç Bakımının İncelikleri
       Saç Mezoterapisi
dis hekimi

ESTETİK

       Merak Ettikleriniz
       Çene Cerrahisi
       Ameliyatsız Estetik
       Doğumsal Bozukluklar
       Vücut Şekillendirme
       Yüz Bölgesi Estetiği
       Estetik Ameliyatlar
dis hekimi

FAYDALI LiNKLER

  Epilasyon 
  Lazer Epilasyon 
  Varikosel Ameliyatı 
  www.iremkaradede.com 
dis hekimi
   

Botoxla Gençleşmenin Binbir Mucizesi – Botoks

Hızlıca geçen zamanın istenmeyen etkilerini yalnızca yüzümüzde değil, göz çevremizde, alnımızda, boyunda, elde ve dekolte bölgesinde acımasızca hissetm ek mümkün. Çoğu kadın ve erkeğin hiç sevmediği boyun ve dekolte bölgesi çizgileri yaşımızı normalinden daha fazla gösterebilir. Tıbbı estetik yöntemler sayesinde fahiş paralar ödemeden, çok uzun süreler harcamadan, genel veya lokal anestezi gibi bir durum gerektirmeden, bıçak altına yatmadan zamanın bu sevimsiz izlerinden kurtulmak mümkün. Bu konu hakkında lazer,lazer epilasyon,botox,saç dökülmesi, saç ekimi, mezoterapi gibi tıbbi estetik konularında uzun süre tıbbi çalışmaları olan cilt hastalıkları uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı''nın görüşleri şöyle:

Botox mucizesi

Botox tıpta bir çok alanda tedavi amaçlı olarak kullanıldığı gibi estetik ve tıbbi estetik bir çok konudada ilk akla gelen seçeneklerden biridir.

Koltuk altı, el içi, ayak tabanındaki aşırı terleme tedavisinin yanı sıra, tikler, migren,nörolojik hastalıklar ve bir çok hastalıkta tedavi amaçlı olarak kullanılabildiği gibi estetik amaçlı bir çok kullanım alanıda mevcuttur. Yüzdeki kırışıklıkların yanı sıra, özellikle dekolte ve boyun bölgesindeki çizgilerdende bu yöntemle kurtulmak mümkün. Bu yöntemde çok ince uçlu insülin enjektörü ile dekolte bölgesine, boyundaki dairesel çizgilere ve çene altı kırışık deriye ilaç enjekte ediliyor. Bölgeye enjekte edilen botox ilaçı sayesinde dekolte bölgesindeki “v” şeklindeki çizgiler geçer ve özellikle yaz aylarında hepimizin temennisi olan düz ve kırışıksız bir dekolte bölgesine kavuşarak, her hangi bir sıkıntı hissi duymadan açık yakalı modern ve şık dekolteleri giymemizi sağlar.

Ayrıca bu bölgelerdeki güneş yanık lekeleri ve bazende cildin kuruluk gibi nedenlerle iyi görünmeme şikayetlerinide yine ilave tıbbi yöntemler uygulanabilir. Bir çoğumuzda özellikle genç yaşlardaki yanlış güneşlenmeden kaynaklanan dekolte, sırt ve göğüsteki kahve rengi lekeleri kimyasal peeling ve lazer yöntemi ile gidermek mümkün. Bu bölgelerdeki cildi beslemek ve güneş hasarına karşı oluşan cilt değişikliklerini azaltmak için ayrıca vitamin enjeksiyonları yani lifting yöntemi veya bazen lazer Resurfacing yöntemi bize gerçekten yüz güldürücü sonuçlar sağlayabilir.

Vitamin enjeksiyon yönteminde çok ince uçlu insülin enjektörü niteliğindeki bir iğne ile yüz, boyun ve dekolte bölgesine vitamin, koenzim ve kan dolaşımın arttırıcı ilaçlar enjekte edildiğinden cilt beslenir, parlaklık kazanır ve sarkmaları bir dereceye kadar toparlayıp, ileride oluşacak olan sarkmayıda etkiler. Düzenli bir şekilde uygulandığında gerçekten yüz güldürücü sonuçlar veren bu yöntem özellikle çok sigara içen, güneşin hasar verici sonuçlarına çok maruz kalan, stresli ortamlarda ve işlerde çalışan kişilere tavsiye edilen bir uygulamadır.Uygulama ortalama 15 dakika sürer ve yaklaşık 3-6 seans tekrarlanır. Seanslar haftada bir veya ayda bir şeklinde tavsiye edilir.

Kaynak : www.ekolay.net

İLGİLİ DİĞER KONULAR

Botox Uygulamaları
Cilt Estetiği
Botox Hakkında Soru ve Cevaplar
Botoks Hakkında Bilmedikleriniz
Botox mu Yaptırmalı Dolgu mu ?
Zehirin Mucizevi İlaca Dönüşümü Botox
Botoks ile Dimdik Göğüsler
Aşırı Terlemeye Etkin Çözüm

dis hekimi
 
www.teknoakademi.com